Luister hier de wie-van-de-drie.mp3!
Als iemand van geluk mag spreken is zij het wel. Beweerde ze vorige week nog quasi nonchalant dat mannen haar niet meer zien staan, heeft ze vandaag ineens drie dates in één week geregeld. Lucky girl? Defenitely. Zo makkelijk als het klinkt is het echter niet. Hoe ga je om met zo’n vreselijk goddelijk luxeprobleem? Helaas weet ik uit ervaring dat (zelfs luxe)problemen zich niet vanzelf oplossen..
We zijn het er vast over eens dat ze met drie mannen in één week kan en mag daten. Een onschuldig wijntje (of mixje) en een flirterige giechel kan geen kwaad. Alleen, then what? Wat als alle drie de kerels leuk blijken te zijn? Het lijkt me niet manvriendelijk om ze aan het lijntje te houden. Ik bedoel, drie mannen onderhouden is geen optimale tussenoplossing. Onder ons gesproken, mannen zijn helemaal geen oplossing, een man is meestal het probleem. Maar zelfs problematische kerels verdienen het niet om als bedopwarmer te fungeren tot de volgende aanbelt (of binnenstormt).
Ze is een knappe, leuke, vlotte meid, die vriendin van mij. Een meid waar geen verstandig man weerstand aan kan bieden. Dus zij zal moeten kiezen. Maar hoe? Een mooie optie is de alombekende idols-achtige afvalrace. De drie heren strijden in twee a drie spannende datingrondes om haar felbegeerde hand; ‘Wie wordt de man van..?’. Waarbij onvermijdelijk de beste twee (de danser en de filosoof) doorgaan naar de finaleronde. En nummer drie (slim, maar iets te veel praatjes) waarschijnlijk na één date afvalt.
Dat is het plan. Maar hoe gaan we selecteren? Een gezellige babbel, een niet onaangenaam voorkomen, een lieve lach, een levendige interesse voor haar leven en uiteraard voor haar vriendinnen. Dat moet ie allemaal in huis hebben. En in principe geldt voor alle belangrijke aankopen dat je eerst even wil proberen.
Een beetje dansen moet ie kunnen. En als ie al niet kan zoenen, dan zullen zijn slaapkamerkwaliteiten ook niet om over naar huis haar vriendinnen te schrijven zijn… Intimiteit is immers één van de belangrijkste selectiecriteria bij de aanschaf van een man. Moet ze dan alledrie de heren aan een diepgaand mondeling onderzoek onderwerpen? Onvermijdelijk.
Het plan is gereed en compleet. Uiteraard zal ze in het proces worden bijgestaan door haar communicatief en romantisch adviseuse (slik, dat ben ik). En uiteraard komen de heren zelf met een creatief voorstel voor de date, op basis waarvan de eerste voorselectie al kan plaatsvinden. Wie zal er afvallen? Wordt het de filosoof, wordt het de sexy danser of wordt het misschien toch de man met het beste toekomstperspectief? We weten het volgende week…



Naar welk nummer kan ik smsen om op de filosoof te stemmen? 😉
Succes deze week, x marloes
“Onder ons gesproken, mannen zijn helemaal geen oplossing, een man is meestal het probleem. ” Als je een man als een oplossing voor iets ziet ben je niet goed bezig, maar als je een man als een probleem ziet dan kun je beter gewoon niet meer aan een relatie beginnen, lijkt mij.
Jongesjonges, het gaat niet over mij he 😉
hahaha wat een leuk stukje klopt helemaal over deze meid. super super.
deze girl heeft echt flava!!!!!