Home » Headline

Numb3r One

1 March 2009 5 reacties

Urenlang kan ik naar hem kijken. Naar zijn bruine babyogen, zijn sexy lach, zijn ongeschoren wangen, zijn heerlijke wilde donkere krullenbos. Steeds opnieuw boeit hij me met zijn ingewikkelde vergelijkingen, wiskundige formules en theorieën waar ik niets van snap en zijn altijd verduidelijkende metaforen.

En hoe sexy is zijn nerdy gedrag en zijn uber schattig egocentrisme! l20713775625_3051Zijn ongecompliceerde onhandige maniertjes, zijn doorzettingsvermogen, passie en heerlijke oprechtheid! Zucht. Ik ben helemaal idolaat van Numb3rs. Een serie waarin twee broers (een FBI-agent en een wiskunde professor) samen alle misdaden in LA oplossen. En elke aflevering opnieuw houd ik weer een beetje meer van mijn ‘math geek’, mijn professor, mijn sexy krullenbol, Charlie Eppes.

Natuurlijk ben ik me ervan bewust dat hij een acteur is, een rol speelt en in werkelijkheid een man van vlees en bloed is. Duh. Tenminste, als de aflevering is afgelopen en ik met lichte tegenzin (en een enorme klap)krumholtz terugkom in de realiteit. David Krumholtz heet ie. Ik heb hem gegoogled. Hij is 30, woont in de VS. Is slim, sexy, getalenteerd en helaas ook hartstikke bezet. Hij heeft al jaren een vriendin. Een mooie, dunne, lief lachende vriendin. En daar kan ik no way tegenop.

Maar dat geeft niet. Want onze heerlijke wiskundeprofessor is wel vrijgezel. Dus duik ik zo weer mijn bed in, uiteraard met een van de laatste afleveringen van seizoen 2. Heerlijk ontsnappen uit de werkelijkheid. Heerlijk fantaseren over het ongrijpbare. Het onmogelijke. 45 minuten lang lekker wegdromen bij zijn werkelijk onweerstaanbare uiterlijk en dito karakter. Charlie Eppes, mijn onbetwistbare Numb3r One.

En ja, hij lijkt inderdaad op mijn vriendje.

5 reacties »

  • Marieke zei:

    Ik kijk dat dus nooit! Maar hou wel van mooie slimme mannen, dus maybe moet ik er ook maar eens aan beginnen!

  • Sassie (author) zei:

    @ Marieke: wij hebben de eerste vijf seizoenen op dvd, (en alle seizoenen van gossip girl, prison break, 24, las vegas en many more) dus als je een kopietje wil, let me know :P

  • Peet zei:

    Oh die is inderdaad erg lekker om naar te kijken!! :-)

  • Joyce zei:

    Ik droom met je mee!!

Laat je reactie achter!

Laat je reactie hieronder achter of plaats een trackback vanaf je eigen website. Je kunt je natuurlijk inschrijven op de reacties op dit artikel via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

Je kunt deze tags gebruiken:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Deze weblog staat het gebruik van Gravatars toe. Om je eigen Globally Recognized Avatar te krijgen, kun je je registreren op Gravatar.com.